4.5/5

نصب فروشگاه و ساخت اولین محصول

نصب فروشگاه و ساخت اولین محصول

برای نصب فروشگاه و ساخت اولین محصول 

ابتدا وارد پیشخوان می­شیم از قسمت افزونه ­ها گزینه افزودن کلیک می­کنیم در قسمت کلید واژه  افزونه persian woocommerce  سرچ می­زنیم و نصب و فعال می­کنیم  کشور ، آدرس – واحد پول تومان اخری انتخاب می­کنید و محصولات هم ، هم به صورت فیزیکی و دیجیتالی را انتخاب کنید و روی بزن بریم کلیک می­کنیم و پرداخت گزینه Pay pal غیر فعال می­کنید چون در ایران جواب نمی­دهد.

و کلیک می­کنیم مرحله بعد حمل و نقل روش حمل و نقل خاموش می­کنیم و واحد وزن در گرم واحد ابعاد سانتی متر تنظیم می­کنید و روی ادامه کلیک می­کنیم.

جت پک یکسری  تحریم­هایی دارد که از این مرحله عبور می­کنیم، از این مرحله بگذرکلیک می­کنیم.

ایجاد محصول:

و روی ایجاد اولین محصول کلیک می­کنیم – روی محصولات و گزینه افزودن جدید را می­زنیم ، یک نام بهش می­دیم مانند کتاب راه اندازی سایت و پیوند یکتا اسم فارسی حذف و یک اسم لاتین می­دهیم site book  و قبول می­زنیم

و در قسمت متن اطلاعاتی در مورد محصول قرار می­دهیم . و در قسمت اطلاعات محصول حتما تیک دانلودی و مجازی رو می­زنید و قسمت اصلی رو هم می­زنید و در قسمت افزودن فایل   سپس انتخاب فایل گزینش پرونده ­ها . فایل کتاب آپلود می­کنید .

و از قسمت سمت چپ تصویر محصول روی گزینه گزینش نگاره محصول کلیک می­کنید و عکس از بارگذاری پرورنده برای محصول بذارید و گزینه نگارش محصول کلیک کنید و در نهایت بر روی انتشار کلیک کنید .

نصب فروشگاه و ساخت اولین محصول

خب، یکسری تنظیمات است که از قسمت ووکامرس گزینه پیکربندی و در پایین تعداد اعشار  را صفر می­کنید و روی ذخیره تغییرات کلیک می­کنید .

و درقسمت نمایش گزینه فهرست می­خوایم فروشگاه به منو سایت اضافه کنیم  و روی دیدن همه تیک فروشگاه را می­زنیم و افزودن فهرست رو کلیک می­کنیم و در قسمت مکان نمایش تیک اولی و دومی را می­زنی که منو در برگه فروشگاه نمایش داده بشه . روی ذخیره فهرست کلیک می­کنیم و وارد سایت می­شیم . فروشگاه اضافه شده و محصول دیده می­شود .

 سلام وردپرس

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید