اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
4.5/5

ثبت نام در سایت پارس پک

ثبت نام در سایت پارس پک

4.5/5

سلام دوستان عزیز ابوالفضل سلمانی هستم، در ادامه­ ی آموزش­های طراحی سایت

در این قسمت قصد داریم تا ثبت نام در سایت پارس پک  رو به شما معرفی بکنیم.

ثبت نام در سایت پارس پک

ثبت نام در سایت پارس پک: طبق آموزشی که برای ساخت gmail مشاهده کردید از اینجا می‌توانیم که اطلاعات را وارد کنیم کلمه عبور راهم من ساده انتخاب می‌کنم که بعد وارد پنل شدم آن را تغییر بدهم. معمولا ممکن با رمز شما رمزی که خیلی سخت باشد نتواند هندل کند که اگر شما خطا دید یک رمز ساده انتخاب کنید و سپس وارد پنل شدید آن را تغییر بدهید.

شماره تلفن همراهتان را وارد کنید نحوه ‌آشنایی را هم می‌توانید روی ارسال کد فعال‌سازی کلیک می‌کنیم . اینجا هم اکنون به آدرس ایمیل ما کد را ارسال کرد که می توانید مشاهده کنید شما معمولا بعد از اینکه gmail ثبت نام کردید به صورت پیش فرض باز هست اگر نبود روی قسمت ورود کلیک کنید و آدرس gmail و پسوردتان را وارد کنید.

صندوق ورودی را مشاهده می‌کنم کد فعال سازی برای من آمده آن را کپی می‌کنم و در قسمت مربوطه وارد می‌کنم و روی ارسال کلیک می‌کنم ثبت‌نام شد/ موفقیت‌آمیز انجام شد و اینجا می‌توانم

وارد اکانتم بشوم، اگر دقت بکنید اطلاعات کاربری هم مجددا ارسال شده، کلمه عبور را وارد می‌کنم و ربات اسپم را وارد می‌کنم و روی وارد شوید کلیک می‌کنم. هم‌اکنون وارد پنل پارس پک شدم در فیلم بعد به‌شما آموزش می‌دهم روی پنل پارس پک چطور اقدام به خرید دامنه و هاست بفرمایید.

بازهم به شما عرض می‌کنم سایت‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید خودتان سرچ کنید و پارس پک را ما اینجا به شما آموزش می دهیم، تا آموزش بعد خدا نگهدار.

 

دیدگاهتان را بنویسید

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید