معرفی حرفه ای پنل پارس پک (قسمت اول)

4.5/5
معرفی حرفه ای پنل پارس پک (قسمت اول)

معرفی حرفه ای پنل پارس پک (قسمت اول)

 
 

سلام دوستان عزیز وقتتان بخیر، در ادامه آموزش‌های طراحی وب‌سایت درخدمتتان هستم تا اینجا توانستیم با استفاده از آموزشی که به شما دادیم در انتخاب نام سایت را داشته باشیم قدم اول را برداشتیمقدم دوم وب‌سایت دامنه و هاست را خریداری بفرماییم و در

قدم سوم

معرفی حرفه ای پنل پارس پک (قسمت اول)وارد راه‌اندازی سایت می‌شویم

که پنل پارس پک را به شما توضیح می‌دهم و می‌رویم

برای راه‌اندازی سایت، وارد پارس‌پک می‌شویم از قسمت میزبانی ابری می‌شود وارد شویم از قسمت ورود کاربران هم می‌شود.

من اگر بخواهم مختصر پنل را به شما توضیح بدهم می‌توانید سرویس‌هایتان را از اینجا مرور کنید، امور مالی و صورتحساب‌ها را ببینید، می‌توانید پشتیبانی وتیکت پشتیبانی بدهید اگر سوالی به‌نسبت پنل خریداری شده داشته‌ باشید یا برای مواردی مثل فول بک‌آپ،  CDN هست یا ؟؟؟ سرعت بارگذاری سایت را به‌نسبت فردی که باز می‌کند پرسرعت می‌کند

مثال

اگر شما تهران هستی و شخصی از مشهد بخواهد وارد سایت شما بشود به صورت پیش‌فرض می‌آید سرورش درخواستی‌ در واقع از مشهد به تهران می‌دهد یک سر می‌آید تهران برمی‌گردد و این روند یک مقدار طولانی هست اما اگر CDN داشته باشید موارد پیشرفته‌تر هست .

مثلا از CDNهایی مثل ؟؟؟ استفاده کنیم مثال آن خودش در مشهد یک سرور دارد، شخصی که از مشهد می‌خواهد سایت را ببیند از همان سرور مشهد وصل می‌شود و سرعت بارگذاری را زیاد می‌کند در واقع سرور مشهد را به بقیه جاها بسط بدهید خارج از ایران هم می تواند این اتفاق بیفتد. پنل ابر سرور دارد مواردی هست که می‌توانید اینجا مشاهده کنید ما اینجا کاری نداریم.

قسمت پنل میزبان ابری که همین صفحه هست، و پنل SSL هست برای امنیت سایت هست.

همانطورکه مشاهده می کنید پارس‌پک هم از SSLاستفاده می‌کند. وب‌سایت خودمان هم سلام وردپرس هم از SSL استفاده می‌کند باعث می‌شود ارتباط کاربر با وب‌سایت شما درحالت امن باشد و پسوردها به صورت رمزگذاری شده ارسال بشودکه قابلیت حک را خیلی کم می‌کند، ما این‌ها را حرفه‌ای‌تر آموزش می‌دهیم توی بحث الآن ما نیست.

سمت‌چپ هم مشخصاتتان را ویرایش بکنید، روی ویرایش مشخصات کلیک کنید من رمز عبور را تغییر می‌دهم، همانطور هم که پایین هم مشاهده می‌کنید امنیت رمز عبور را نشان می‌دهد روی ذخیر تنظیمات کلیک کنید و از پنجره باز شده در بالا پسورد را ذخیره کنید، تاریخچه ایمیل را می‌توانید بررسی کنید. مواردی که به‌شما ایمیل شده را می‌توانید مشاهده کنید.  این قسمت تمام شد ما وارد پنل میزبان ابری می‌شویم.

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید