4.5/5

نصب افزونه زرین پال در سایت و تست درگاه پرداخت

نصب افزونه زرین پال در سایت و تست درگاه پرداخت

سلام دوستان عزیز

فاطمه جلالیان هستم

متخصص وب مستر

از تیم سلام ورد پرس

این آموزش قصد داریم نصب زرین پال و درگاه پرداخت در سایت را به شما توضیح بدهیم

 
نصب افزونه زرین پال در سایت و تست درگاه پرداخت 

در ادامه آموزشمان باید کد دریافت می کردیم

وارد زرین پال می شویم از قسمت تیکت ها حتما باید تیکت برای شما آمده باشد که  کد برای شما ارسال شده می توانید  کد را از این قسمت ببینید

همچنین می توانید از قسمت درگاه های پرداخت درگاه که اضافه شده را ببینید

و کدش را هم مشاهده کنید از این قسمت می توانیم کد را کپی کنیم.

نصب افزونه زرین پال در سایت و تست درگاه پرداخت

وارد پیشخوان سایتمان می شویم از قسمت افزونه ها افزودن می خواهیم افزونه زرین پال را اضافه کنیم در قسمت جستجوی افزونه ها زرین پال را تایپ می کنیم خوب افزونه را نصب می کنیم بعد فعال می کنیم خوب افزونه زرین پال را نصب کردیم باید مرچنت کد را در این افزونه قرار بدهیم از قسمت پیکربندی وارد تب درگاه پرداخت می شویم اینجا می توانیم پرداخت امن زرین پال را ببینیم و قسمت مدیریت  کد را قرار بدهیم در قسمت پیام پرداخت موقت به صورت پیش فرض یک متنی قرار داده شده است شما می توانید متن دلخواهتان را آن طور که مایل هستید عوض کنید همچنین قسمت پیام پرداخت ناموفق. متن موردنظرتان را در این قسمت قرار بدهید در آخر تغییرات را ذخیره کنید. به صفحه فروشگاهمان می رویم و محصولمان را تست می کنیم برای پرداخت و تست درگاه.

در قسمت سبد خرید می توانیم محصولمان را ببینیم و از این قسمت پرداخت کنیم مشخصات را وارد می کنیم. سفارشمان را ثبت می کنیم خوب به صفحه پرداخت وارد شدیم از این قسمت می توانید شماره کارت را رمز دوم اینترنتی را وارد کنید و پرداخت کنید برای اینکه اینجا نخواهیم پول بدهیم می توانیم محصولمان را مبلغش را صفر کنیم یا از کوپن تخفیف استفاده کنیم برای اینکه بخواهیم از کوپن تخفیف استفاده کنیم باید اول کوپن تخفیف را ایجاد کنیم می توانیم از قسمت کوپن ها می توانید افزودن کوپن را بزنید یا اولین بسازید کلیک کنید کد تخفیفتان را هر چیز که مدنظرتان است را اینجا بنویسید یک نام بدهید.

 

نصب افزونه زرین پال در سایت و تست درگاه پرداخت

اگر بخواهید توضیحی اضافه کنید در این قسمت اضافه می کنیم در قسمت نحوه تخفیف تخفیف درصدی را انتخاب می کنید مبلغش را صد می گذارید. و انتشار می دهید به فروشگاهمان برمیگردیم و خرید محصول را انجام می دهیم. خوب در این قسمت کد تخفیف را وارد می کنیم اعمال تخفیف را کلیک می کنیم کد کوپن با موفقیت اعمال شد.

اینجا مشخصات را وارد می کنیم در این قسمت می توانیم ببینیم که کد تخفیف اعمال شده و مبلغ برایمان صفر شده برای ثبت سفارش خوب چون قیمت برایمان صفر بود دیگر وارد نحوه پرداخت بانکی نشدیم و محصول برایمان نمایش داده می شود می توانیم از این قسمت محصولمان را دانلود کنیم همچنین محصول برایمان ایمیل هم می شود می توانیم وارد جیمیل بشویم و محصولمان را از جیمیل دانلود کنیم.

خوب در این باکس می توانیم ایمیلمان را ببینیم کلا دو تا ایمیل ارسال می شود

یکی برای مدیر سایت یکی برای شخصی که محصول را سفارش داده از این قسمت می توانید محصول را ببینید و دانلود کنید.

متشکرم از توجه شما

تا آموزش بعدی

خدانگهدار.

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید