من ابوالفضل سلمانی مدیر سایت «سلام وردپرس» هستم و بیش از ۵ سال است در حوزه IT فعالیت می‌کنم. در این سایت به همراه همکارانم در تلاشیم تا با ارائه آموزش‌هایی کاربردی و به روز به شما خدمت کنیم تا بتوانید سایت اینترنتی خود را راه‌اندازی کرده و پشتیبانی کنید.

آموزش‌های ما بر پایه سیستم مدیریت وردپرس است. وردپرس یکی از قوی‌ترین و فراگیرترین سیستم‌های مدیریت محتوای رایگان جهان است. سادگی و راحتی راه‌اندازی و پشتیبانی سایت با وردپرس باعث شده تا بسیاری از کسب و کارها و فروشگاه‌های اینترنتی، سایت‌های خود را با این سیستم طراحی کنند.

در حال حاضر بیش از ۲۵ درصد سایت‌های اینترنتی جهان با این سیستم طراحی شده‌اند. وردپرس چنان مطمئن و منعطف است که شرکت‌های بزرگی همچون مرسدس بنز و خبرگزاری‌های معروفی مانند CNN از این سیستم در سایت‌های خود استفاده می‌کنند.

خلاصه رزومه من:

  • دانش‌آموخته رشته کارشناسی نرم‌افزار
  • نویسنده کتاب «طراحی سایت به زبان خودمانی»
  • مدرس دوره‌های آموزش طراحی سایت با وردپرس
  • مشاور فنی سایت تعدادی از اساتید، موسسات و استارت‌آپ‌ها

اوووپس! نتوانستیم جای گذاری فرم شما را انجام بدیم.

سرفصل ها

محمدحسن رمضانیان هستم،  مدیر و موسس تیم «قرمز هوشمند». و بیش از ۵ سال است در حوزه بازی سازی، نرم افزار فعالیت می‌کنم. در این حوزه در تلاشم تا با ارائه محصولات مختلف و به روز به مشتریان مجموعه خود را گسترش داده به عنوان شرکتی در این حوزه در بازار کار حضور داشته باشیم و رقبا را پشت سر بگذاریم..

آموزش‌های ما بر پایه موتور بازی سازی یونیتی و گرافیک است. یونیتی در سال ۲۰۱۸ به عنوان اولین موتور بازی سازی در بین رقبا قوی خود در این حوزه شناخته شد. سادگی ، راحتی و پویا بودن ساختن بازی با یونیتی باعث شده تا بسیاری از بازی سازان ، برنامه نویسان و توسعه دهندگان بازی خود را با این سیستم طراحی و پیاده سازی کنند.

در حال حاضر بیش از ۲۷ پلت فرم را پیشتیبانی می کند. یونیتی چنان معروف و قدرتمند است که در سراسر جهان بسیار معروف و مورد استفاده است. و در حالی که همکار یه موتور بازی سازی شرکت هایی هستند همون Microsoft ، HTC ، Sony و … هستند.

خلاصه رزومه من:

  • دانش‌آموخته رشته کاردانی نرم‌افزار
  • حضور به عنوان برنامه نویس در شرکت بازی سازان جوان و تیم بازی سازی StarSky
  • مدرس دوره‌های آموزش فتوشاپ و یونیتی
  • حضور به عنوان سرپرست بخش چندرسانه ای در شرکت رایان سپهرکومش

سرفصل ها

اوووپس! نتوانستیم جای گذاری فرم شما را انجام بدیم.