تـــبــلیــغ نـــویــسـی حـــــرفــــه ای

آموزش حرفه ای تبلیغ نویسی سایت، چاپی، ویدئوهای تبلیغاتی

مطالب این دوره آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای برای نوشتن تبلیغات کاغذی و چاپی، تبلیغات آنلاین، تبلیغ‌ نویسی صفحه محصول و تبلیغات ویدیویی مفید است.

آیا تابحال به این فکر کرده اید که چرا محصولاتم فروش نمیره؟ یا چرا بسیاری از افراد با داشتن محصولاتی عالی هیچ‌گاه موفق و ثروتمند نمی‌شوند؟!

شاید محصولات و خدمات آنها عالی باشد، ولی مخاطب قبل از آنکه محصول آنها را بخرد به این نکته پی نمی‌برد که محصول عالیست چون تنها چیزی که مخاطب قبل از خرید می‌بیند تبلیغ آن محصول است. درواقع مردم توضیحات یک محصول را می خرند و نه خود آن را.

مطمئنا این داستان برایتان آشنا هست:

دو نفر با شرایط کاملا مشابه و برابر وارد یک حوزه می شوند.

هر دو به یک میزان برای کسب و کار خود وقت می گذارند. هر دو یک محصول مشابه را تولید می کنند.

اما فروش هر دو مشابه نیست. یکی بیش از ۹۵٪ سهم بازار را بدست می آورد و دیگری فقط ۵٪ از آن را.

افراد  با استعداد زیادی را دیده ام که بدلیل فروش پایین ناامید بودند و دست از کار کشیده بودند و در مقابل افرادی را می دیدم که فروش بسیار بالایی داشتند اما به لحاظ کیفیت محصول حتی قابل مقایسه با دسته اول نبودند.

ما تـبلیـغ می‌کنیم تا بیشتر مخاطب اعتماد کند

در دنیای امروزی که محصولات به قدری زیاد شده است که شاید از هر موردی که شما در گوگل جستجو می کنید ده ها محصول وجود داشته باشد، پس باید به نوعی محصول خود را معرفی کنید که شخص به شما و محصولتان اعتماد کند.

اگر شما هم دوست دارید بعد از انتشار محصولتان فروش خود را افزایش دهید در این دوره همراه ما باشید.

در این دوره حرفه ای، به شما آموزش می‌دهیم چگونه صفحات تبلیغ محصول طراحی کنید تا موجب افزایش اعتماد مخاطب و درنهایت افزایش فروشتان شود.

تبلیغ نویسی چست؟

تبلیغ نویسی (copywriting) این است که برای معرفی یک کالا، خدمات، ایده و هر چیزی که امکان فروش داشته باشد، از کلمات و جملات به‌صورت بهینه و مناسب استفاده کنید.

تبلیغ نویسی هم کمک می کند شما در گوگل جایگاه بگیرید، زیرا هرچقدر بشتر درباره محصولاتتان بنویسید بیشتر امکان دیده شدن خواهید داشت، از طرفی بازدید کننده بیشتری به سایت شما می آید و این مورد یعنی افزایش فروش!

چرا در کسب و کار خودم به تبلیغ نویسی نیاز دارم؟

این سوال مهمی است و دوست دارم بیشتر با اهمیت تبلیغ نویسی آشنا شوید.

کاربردهای تبلیغ نویسی برای کسب و کارهای اینترنتی چیست؟

در کسب و کارهای اینترنتی تبلیغ نویسی جایگاه ویژه ای دارد و میتواند در فروش یا عدم فروش یک محصول نقش بسیار مهمی داشته باشد.

از تبلیغ نویسی می‌توان در بخش‌های مختلف وب‌سایت از جمله: محتوا، صفحات فرود، صفحات محصول، ایمیل ها و… استفاده کرد، در ادامه در مورد هرکدام از بخش های نام برده شده توضیح خواهم داد.

1- محتوا:

احتمالا این جمله از بیل گیتس را شنیده اید که محتوا پادشاه است، اگر با در نظر گرفتن این جمله بخواهید برای وب‌سایت خود محتوا تولید کنید چگونه این کار را انجام می‌دهید؟

یک پادشاه اختیارات کامل را در مورد اداره‌ی کشور دارد و می‌تواند با تصمیمات درست خود کشور را به سمت رشد و با تصمیمات نامناسب خود همان کشور را به سمت تباهی پیش ببرد.

در مورد محتوای وب‌سایت هم همین موضوع صدق می‌کند، یک محتوا مناسب می‌تواند باعث شود خواننده‌ی آن برای همیشه جذب وب‌سایت شما شود و یک مشتری دائمی برای محصولات شما باشد و همینطور محتوا نامناسب یا افتضاح می‌تواند باعث شود خواننده ی آن برای همیشه از وب سایت شما خداحافظی کند و دیگر به آن برنگردد.

با در نظر گرفتن توضیحات بالا لازم است در نوشتن محتوا برای وب سایت خود با تامل بیشتری موضوعات را انتخاب کنید

 و وقت بیشتری را برای جذاب کردن آن محتوا و جذب خوانندگان به وب‌سایت خود انجام دهید، برای اینکار شما نیاز دارید که از کلمات و جملات به صورت مناسب و بهینه استفاده کنید که تبلیغ نویسی در اینجا می‌تواند نوش دارو قبل مرگ سهراب باشد!!

2- صفحات فرود:

اگر بخواهم به صورت خلاصه صفحه فرود را تعریف کنم باید گفت صفحه ی فرود در وبسایت یک وظیفه دارد که آن گرفتن اطلاعات بازدیدکنندگان در ازای دادن یک هدیه یا خدمت یا یک محصول رایگان به آنان است، به نوعی برای اینکه مخاطب با محصولتان آشنا شود باید یک قطعه از پیتزا را رایگان بدهید تا برای مابقی پیتزا درخواست کند و اینبار شما هزینه آن را دریافت می کنید. همانطور که گفتم صفحه‌ی فرود باید اطلاعات بازدیدکنندگان را از آنها دریافت کند و چیزی را به آنها تقدیم کند، پس در اولین مرحله باید در صفحه فرود بتوانید بازدیدکنندگان را قانع کنید و به آنها توضیح دهید چیزی که دریافت می کنند ارزش دادن ایمیل یا هر اطلاعات دیگری را دارد و می تواند برای آنها کاربردی و مفید باشد، در قانع سازی و نوشتن یک متن مناسب برای توضیحات صفحه فرود خود لازم است با انتخاب قالبی متناسب با هدیه یا خدمات خود تبلیغ نویسی را انجام دهید و هرچه حرفه ای اینکار انجام شود اطلاعات مخاطبیان بیشتری دریافت خواهید کرد.

3- صفحات محصول:

صفحه محصول، صفحه ای است که در آن توضیحات و مشخصات کامل یک محصول قرار دارد و از آنجا بازدیدکننده می تواند خرید خود را انجام دهد. بسیاری از افراد به وبسایت ها و فروشگاههای اینترنتی بی اعتماد هستند و فکر می کنند همهی فروشگاههای اینترنتی کلاهبردارند. پس اولین کاربرد تبلیغ نویسی در صفحه محصول اعتمادسازی و جلب اعتماد بازدیدکنندگان است، کاربرد دیگر تبلیغ نویسی در صفحه محصول بیان مزایا و ویژگی های محصول برای بازدیدکنندگان و دعوت آنها به خرید محصول است

4- ایمیل‌ها:

 ایمیل مارکتینگ یک بخش جدایی ناپذیر در کسب و کارهای اینترنتی است و اکثر فروش‌ها از طریق ایمیل هایی انجام می‌شود که شما برای کاربران وب‌سایت خود ارسال می کنید. اما چیزی که مهم است، رعایت نکات مختلف تبلیغ نویسی در ایمیل‌هایی است که برای کاربران ارسال می کنید. در ایمیل‌های خود اولین کاربرد تبلیغ نویسی که باید رعایت کنید نوشتن یک عنوان جذاب است تا افراد را ترغیب کند ایمیل شما را باز کنند، بعد از آن نوبت به متن ایمیل می‌رسد، متن ایمیل باید باید طوری نوشته شود که افراد را دعوت کند روی لینک موجود کلیک کنند و به صفحه پیشنهاد شما یا هر صفحه دیگری هدایت شوند. در مورد مهمترین موارد کاربرد تبلیغ نویسی در وب‌سایت توضیح دادم و حالا بد نیست به این موضوع بپردازیم که تبلیغ نویسی چطور می‌تواند به کسب و کار اینترنتی شما رونق دهد. 

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای چطور به کسب و کار ما رونق می‌دهد؟ 👇

با به کارگیری تبلیغ نویسی در تمامی بخش‌های وب‌سایت خود می‌توانید عمل قانع سازی و اعتمادسازی را بهتر و قوی تر انجام دهید.

اگر این عمل به خوبی صورت بگیرد،شما می‌توانید محتوای جذاب و تخصصی بهتری را تولید کنید و افراد را علاقمند و آنها را به صفحات فرود خود وارد کنید، بعد از این شما صفحات فرودی دارید که اطلاعات افراد زیادی را جمع آوری می‌کنند،

پس ایمیل‌ها یا همان مشتری‌های احتمالی زیادی را خواهید داشت، در مرحله بعد ایمیل‌هایی که ارسال می‌کنید را می توانید قوی تر نگارش کنید و افراد بیشتری را به صفحه محصول خود هدایت کنید، همچنین در صفحه محصول خود موارد و توضیحات کامل تری دارید، همچنین راه‌های بیشتری را برای اعتمادسازی و دعوت افراد به خرید خواهید داشت که تمامی این فرآیندها به امکان بازگشت شخص به خرید و در نهایت فروش بیشتر ختم می‌شوند و این همان معجزه تبلیغ نویسی برای رونق دادن به کسب و کار شما خواهد بود.

مخاطبان این دوره آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای چه کسانی هستند؟ 👇

1- صاحبان کسب‌و‌کارهای نوپا و کوچک که تصمیم دارند با تبلیغ نویسی درست فروش خود را افزایش دهند.

2- صاحبان سایت، طراحان سایت و مدیران وب‌سایت که می‌خواهند متن‌های جذابی بنویسند که باعث افزایش فروش سایت‌شان شود.

3- افرادی که می‌خواهند ویدئو ضبط کنند و راجب محصول خود توضیح دهند و از این طریق فروش را افزایش دهند.

4- افرادی که می‌خواهند تبلیغات کاغذی مانند تیتر روزنامه ها، مجلات و… جذابی طراحی کنند

مسیر یادگیری دوره آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای در 7 گام👇

1   مبانی تبلیغات

2  دلیل اصلی تهیه محصول توسط مخاطب (خرید)

3 اجزای مهم و تاثیر گذار تبلیغ

4 طراحی و ایجاد عناوین تاثیر گذار

5  طراحی صفحه محصول

6 ساخت ویدیو تبلیغاتی

7 استفاده از تکنیک NLP در متن های تبلیغ

دستاوردهای دوره آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای :👇

اعتماد مخاطبیان به شما افزایش پیدا می کند

بازدیدکنندگان بیشتری به سایت شما مراجعه می کنند

افراد بیشتری با شما و کسب و کار شما آشنا خواهند شد

منجر به افزایش فروش  می‌شود