ساخت اسلایدر با المنتور

ساخت اسلایدر با المنتور

 

همچنین ما یک بخشی را داریم به نام بخش گرافیک یا به اصطلاح گذاشتیم روش به نام سلام گرافیک .

میتونید وارد سایت سلام ورد پرس بشید .

در منو یک قسمت داریم به نام سلام گرافیک یا اینکه در این اسلاید گافیک کلیک کنید یا از این بالا روی سلام گرافیک یا اسلاید گرافیک. خب در این قسمت میایم حالا یک سری طرح هایی وجود داره شامل لوگو هست اسلایدر هست هدر و فوتر و این دسته از موارد را که میتونید مشاهده بکنید.

و حالا همچنین قسمت مشاوره هم وجود داره اطلاعاتتون را وارد بکنید و کارشناسان گرافیک ما  خدمت شما تماس بگیرند و توی بخش لوگو مواردی هستش توضیحاتی و موارد دیگه ای مثل قالب اینستاگرام  سعی کردیم که آنچه را که مورد نیاز شما هستش رو توی این صفحه قرار بدیم در بخش گرافیک.

خب اینجا هم این فرم مشاوره وجود داره .

چون دوستان استادی سال قبل میپرسیدن که ما لوگو مونو به چه کسی بدیم طراحی کنه یا یکسری اسلاید میخواستن طزاحی بکنند.

و موارد گرافیکی از این دست ما اینبار معرفی کردیم خدمت شما.

خب میریم  ادامه کار را با هم انجام میدیم رنگ این را هم عوض بکنم رنگ دکمه و بک گراند کالرش را هم مشابه رنگ سازمانی خودم انتخاب میکنم. همچنین در این قسمت من میخوام این بیاد پایین تر و نمی خواهم بالا باشه یتونم روی جستجوی ابزارک ها تایپ بکنم فاصله ، فاصله ی گذار میاد .

میام بالای این جستجو کنید ببینید من اگه اینجا رهاش کنم این پایینه من میکشم میندازم بالای جستجو کنید این قسمت میاد بعد هم خیلی اومده پایین میتونم این فاصله را یکم کمترش بکنم  تا کاملا بیاد و اینجا بچسبه.

ساخت اسلایدر با المنتور

خب در این قسمت ما باید منو اضافه بکنیم.

برای اضافه کردن منو در همین جستجوی ابزارک ها مینویسید منو .

یک نو منو میاد میتونید اینو حالا انتخاب بکنید اینجا میکشید و رها میکنید دقیقا همون قسمت نمایش و فهرست هاتون که منو مان وجود داشت را میاره و باز هم من اینجا یک فاصله میخوام .

بنابراین ، حالا برای اینکه کلی تنظیمات اینجا وجود داره میتونید وسط بذارید، روی اسکین باشه یا نباشه با توجه به ابعاد یعنی حالا این اینجا ابعادش تقریبا ثابته  ممکنه خیلی از موارد به خوبی اعمال نشه مثلا من روی سنتر بذارم میاد دقیقا وسطیا راست اینور میاد چپ ، راست و اینجوری از هم باز میشه میتونید بدین شکل انتخاب بکنید باز هم سلیقه خودتون میتونه ورتیکال باشه یا دراپ داون باشه یعنی این شکلی به صورت منویی باشه حالا من روی همون هاریزونتال قرار میدم . منوتون هم میتونید انتخاب بکنید توی همون نمایش فهرست ها منوی جدید که بسازید .توی آموزش های قبلی موجود هست میتونید ببینید .

انیمیشن هم میتونید بهش بدید که به چه صورت لود بشه و موارد دیگه که میتونید خودتون تست بفرمایید .

رنگش را میتونید تغییر بدید و حالا یک سری تنظیماتی که وجود داره فاصله ی بین اینها رو بالا پایین بودنش را یا چپ و راست بودنشون . من کامل اینهارو پاک میکنم . خب اینجا برمیگردم و یک فاصله هم قرار میدم . دوباره مینویسم فاصله   میکشم و میندازم بالای منو .خب مجدد تنظیمش میکنم .اگه بخواید در راستای این قرار بگیره میتونید روی این فاصله کلیک بکنید این ۱۴ هستش این فاصله را هم روی ۱۴ تنظیم میکنیم اینرو هم که ۱۴ هست.خب بسیار عالی در یک راستا قرار گرفتند.و میریم قسمت بعدی یعنی یک متنی که معرفی بکنیم.این ها همه سلیقه ای هستش شما میتونید موارد را قرار بدین یا موارد دیگه ای قرار بدین این ها بستگی به سلیقه خودتون داره.

خب در ادامه روی همین به علاوه کلیک میکنم و میخوام تمام صفحه را پوشش بده و بنابراین یک دونه انتخاب میکنم .مجدد روی به علاوه  و اینجا میام و سربرگ را قرار میدم .انواع مختلف سربرگ وجود داره که حالا من اینو کلیک کردم .کنترل z بزنین برمیگرده یعنی شما اگه تغییری دادین یکبار کنترل z بزنین را بزنین کلیک بکنسن برمیگرده از همین سربرگ استفاده میکنه .

اینجا مینویسم میتونم لینک هم بدم تگش را هم میذارم کوچک باشه سایزش را هم مثلا بزرگ انتخاب میکنم و وسط چین میکنم رنگش را هم میتونم از قسمت استایل تغییر بدم همچنین فونتش .

ساخت اسلایدر با المنتور

سایه میتونم بهش بدم این قسمت میبینید سایه هست قسمت افقی یا عمودی این شکلی هم میتونه قرار بگیره یا اگر مایل بودید در واقع یک فوتوشاپ اماده هم داره داخلش  فتوشاپ کوچولوی اماده که کارتون را میتونه زیباتر بکنه.

خب میریم ادامه ی اینجا ما یک اسلایدر میخوایم این به علاوه را کلیک میکنم مجدد تمام صفحه روی به علاوه کلیک میکنم مجدد و روی تصویر خب اینجا میتونم یک عکس دلخواه بدم مثلا این عکس اینجا ابعاد هم متفاوت هستش دیگه یعنی من ابعادمو ۱۶۷۹ در ۵۵۳ قرار دادم شما میتونید ابعاد عکستون را متفاوت تر بذارید ولی خب چون با توجه به اینکه من میخواستم کل این صفحه. را پوشش بده این شکلی قرار دادم .

و همچنین میتونید که دقیقا از قسمت عرض باز اینها رو کپچیک یا بزرگ کنید این بستگی به یعنی اگه من بیام یک عکس دیگه را قرار بدم که خیلی اندازش مناسب نباشه مثلا این عکسو قرار میدیم این شکلی میبینید اسلایدرمون متفاوت تر میشه .

اگه بخوایم عرضش رو کم و زیاد بکنیم  میتونیم بدین شکل تغییر بدیم .پس این را هم متوجه شدید .

من اگه بخوام اینو حذف بکنم کافیه راست کلیک بکنم و این را حذفش بکنم. مجدد میتونم روی به علاوه کلیک بکنم و انچه که میخوام را انتخاب کنم میتونید با بالا پایین کردن اسکرول موستان این را ببینید چه موارد دیگه ای داره یکی یکی مشاهده کنید مثلا من از اسلاید هم میتونم استفاده کنم میخوام یدونه باشه  عکس را میذارم ببینید من دونه دونه  حذف کردم  یه دونه فقط میخوام .

حالا اگه من کنترل z بزنم ببینید مجدد روی به علاوه کلیک میکنم قسمت اسلاید را میگیرم میکشم میندازم اینجا یدونه میذاریم که نمایش بده روی همیتچن اسلاید ۱ هدینگ کلیک میکنم .

میتونم کانتنت یا محتواشو کامل از اینجا پاک کنم یا تغییر بدم . حالا من فعلا عکس را انتخاب میکنم مثلا همین عکس ببینید اینجا این متن اومد و من میخوام مثلا مشابه این بنویسم .کلیک هیر هم این جا میتونید بنویسید . لینک هم میتونه بگیره این دکمه و اینجا میتونید لینک را کامل بشونید هر لینکی که دلتون می خواد .

ساخت اسلایدر با المنتور

خب از این قسمت استایل وارد میشم

و قسمت اسلاید میتونم این را راست با چپ قرار بدم مجدد این را هم همینطور یا این شکلی دقیقا پایین سمت راست مشابه همین .

حالا یکم بزرگتر شد این به این بین ر وبینار نیوفتاده من میتونم بر گردم و قسمت محتوا این ابعادش را تغییر بدم مثلا روی ۳۴۲ خوب بود یا بالاتر پایین تر هر جا که میبینید مناسب هست مثلا روی ۳۰۰.پس این را هم تونستیم ما ایجاد بکنیم .

خب روی بروز رسانی کلیک میکنم

که تمام تغییرات تا اینجا سیو بشه و روی پیش نمایش هم کلیک بکنم میتونید که مشاهده بکنید که این سایتمون تا به اینجا طراحی شد. خب من اینجا جستجو کنید را یک مقدار کوچکتر کردم میتونید روی این کادر این ویرایش کنید کلیک بکنید و عرضش را خب حالا این مال ایکون هستش این باز خود بوردر اینجا هست و حالا اگه بخوام کوچکترش بکنم کافیه بیام اینجا این وسط اینجا اینرو بکشم و مثلا این را کوچکترش کنم یا بزرگترش کنم  .

تا اینجا بروز رسانی میکنم و پیش نمایشش را میتونم ببینم

ولی خب کاملا اینجا مشخص هستش.

در ادامه ما مقالات سایت را میاریم.

تا اموزش بعدی خدانگهدار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *